Samsung Galaxy A35 5G’nin RAM miktarı kesinleşti

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy A35 5G, son zamanlarda birçok sertifikasyon aldı. Bu durum, cihazın yakında piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. Cihaz, geçen ay Geekbench performans testi platformunda ortaya çıkmıştı. Şimdi ise telefon, veritabanında farklı bir konfigürasyonla yeniden görüldü. Gelin, bu listelemeye dair detaylara biraz daha yakından bakalım.

Geekbench veritabanında yer alan yeni Samsung Galaxy A35 5G varyantı, A356E model numarası ile listelendi. En son ve önceki listeleme arasındaki tek fark, yeni listede cihazın 8GB RAM ile geldiğinin belirtilmesi. Cihaz, performans test platformunun tek çekirdekli ve çok çekirdekli test sonuçlarında daha yüksek puanlar aldı. Bu puanlar sırasıyla 1.020 ve 2.973.

Samsung Galaxy A35 5G’nin RAM miktarı kesinleşti

Diğer detaylar ise, işlemci ve yazılım gibi, önceki Geekbench tespitindeki ile aynı. Galaxy A35 5G‘nin, 2GHz’de dört çekirdek ve 2.40GHz’de dört çekirdek ile Exynos 1380 yonga setine sahip olduğunu öne sürüyor. Cihazın kutudan Android 14 işletim sistemi ile çıkacağı belirtiliyor.

Önceki ve son Geekbench listelemelerine göre, Samsung Galaxy A35 5G’nin 6GB ve 8GB RAM varyantları ile gelmesi bekleniyor. Cihazın FCC sertifikasyonu, 25W hızlı şarj desteğini ortaya çıkardı. Akıllı telefon, geçen hafta resmi görünümlü render’larla ortaya çıktı ve tasarımının sızdırılan render’lara benzer olduğu ve üç renk seçeneği olduğu belirtildi: Harika Buz Mavisi, Harika Leylak ve Harika Lacivert.

Söylentilere göre Samsung, Galaxy A35 5G’yi yılın ikinci çeyreğinde A55 5G ile birlikte duyurabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x